Pályázati kiírás (állásajánlat)

AZ ELTE BERZSENYI DÁNIEL PEDAGÓGUSKÉPZŐ KÖZPONT
NÉMET NYELV ÉS IRODALOM TANSZÉKE

német nyelvtanári állást

hirdet 2019. szeptember 1-től meghatározott időre (24 hónap)

A munkavégzés helye: 9700 Szombathely, Károlyi Gáspár tér 4.
Feladatok: Német nyelvi, nyelvfejlesztési és specializációs kurzusok oktatása, adminisztrációja. Vizsgák szervezése, lebonyolítása. Közreműködés oktatási segédletek, jegyzetek megírásában, német nyelvű rendezvények szervezésében és lebonyolításában
Feltétel: MA vagy azzal egyenértékű végzettség német nyelvből
Előny: 1-3 év szakmai tapasztalat, PhD képzésben való részvétel
Jelentkezés: 2019. július 31-ig, Dr. Takács Dóra tanszékvezetőnél e-mailben takacs.dora@sek.elte.hu

Benyújtandó dokumentumok: fényképes szakmai önéletrajz, motivációs levél, oklevelek másolata, ill. nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléshez

Az elbírálás határideje: 2019. augusztus 15.

SEK | 2019.07.01.